X

Robert Berisha postim prekës pas ndarjes nga jeta të së ëmës: Më mungon!

Vëllezërit Berisha, Roberti dhe Patrisi humbën dy javë më parë nënë e tyre, Teutën.

Lajmin e trishtë e bënë vetë me dije përmes postimeve në rrjete sociale.

“Pusho e qetë mami jem per ty me shkru kom shum, po e la me kaq”, shkroi Roberti.

Këngëtari i dedikoi më pas dhe disa fjalë prekëse ku shkruante se gjithmonë do të mbesë në kujtimet e tij.

“Vdekja mendon se mund të të marrë nga unë. Por ajo nuk e di që ti jeton përgjithmonë në kujtimet e mia. Më mungon.”, theksoi artisti.

Por ndërsa kanë kaluar dy javë nga ndarja e saj nga jeta, këngëtari e ndjen mungesën e së ëmës më shumë se kurrë.

Roberti ka ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale një foto të saj ku shihet se mban në krah vajzën e tij, Renee.

“Dy javë pa ty mamushi jem”, ka shkruar ai duke i shtuar emoji të zemrave të thyera.

Ndërkohë, kujtojmë që këngëtari është angazhuar dhe me një emision “Robi plaket kur don vet”, i cili është shkëputur për një pauzë sezonale dhe do të rikthehet në fund të shkurtit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Jonida Vokshi: Ja si më propozoi bashkëshorti për martesë

Aktorja shumë e dashur për publikun, Jonida Vokshi, ka rrëfyer rreth pesë datave më të rëndësishme në jetën private. E...

Close