X

“Goca e babit”, gruaja i nxjerr foton, Basha duke i lexuar librin e preferuar vajzës së vogël

Mes angazhimit politik, që po shkon drejt kulmit, zgjedhjeve të 25 prillit, Lulzim Basha gjen kohë edhe për familjen dhe dy vajzat e tij.

Mbrëmjen e sotme, gruaja e liderit demokrat, Aurela ka postuar disa foto, teksa Basha është duke i lexuar vajzës së vogël, Viktorias, librin e preferuar.

“Sonte në kohë për ti lexuar gocës librin e preferuar” shkruan Aurela ndër të tjera. Çifti Basha ka dy vajza, Dafina, që është e madhja dhe Viktoria.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Gruaja e Taulant Ballës: Burri im ishte një nga djemtë më të pashëm të parlamentit!

Ditën e sotme deputeti i PS Taulant Balla ka qenë i ftuar në emisionin e Diela Shqiptare, bashkë me bashkëshorten...

Close