X

Foto/ Monika Kryemadhi me vajzat siç nuk e keni parë

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi ka gjetur kohë të kalojë disa momente në një nga lokalet e Tiranës me dy vajzat e tij.

Ndërsa vajza më e madhe, Bora po diplomohet për Matematikë, vajza tjetër Era ka lënë pas fëmijërinë.

Zonjën Kryemadhi e kemi parë shpesh të zhvillojë takime me të rinj të Lëvizje Rinore për Integrim.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Rrëfimi i rrallë i Leka Zogut I për komunizmin në Shqipëri, kinezët e kuq, Bashkimin Sovjetik dhe agjentin sekret Kim Philby

“Freedom’s Facts” ka botuar, me 16 gusht 1968, në faqen n°3, rrëfimin e Leka Zogut I mbi të ardhmen e...

Close