X

“Mirëmëngjes”, Luana Vjollca zbulon sekretin për një trup perfekt


Luana Vjollca është një nga moderatoret më të dashur të momentit për publikun. Ajo është shumë e angazhuar me aktivitete, mirëpo së fundmi ka zbuluar se gjen pak kohë për veten që të bëjë aktivitete sportive.

Ajo ndau në “Instastory” një foto ku zbulon se si e nis ditën. Me këtë Luana tregon gjithashtu se si mban trupin në formë dhe duket gjithmonë kaq seksi.

Moderatorja bukuroshe ka treguar se e nis ditën duke bërë ushtrime, e prandaj ka një trup kaq perfekt, për të cilin fansat e komplimentojnë shumë.

“Mirëmëngjes”, ka shkruar ajo krahas fotos ku shfaqen mjetet me të cilat ushtrohet

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Rudina Dembacaj i dedikon postimin e veçantë fëmijëve të Mark Frrokut

Moderatorja Rudina Dembacaj ka treguar shpesh herë se ka marrëdhënie shumë të mira me fëmijët e partnerit të saj, Mark...

Close