X

Grabitja e një filiali financiar në Tiranë, policia jep njoftimin: Janë ngritur pika kontrolli në hyrje-dalje të qytetit, autori në kërkim


Policia e Tiranës është vënë në ndjekje të autorit të grabitjes së ndodhur sot pas mesdite në zonën e “Brrylit”. Sipas informacioneve zyrtare, ngjarja ndodhi rreth orës 13:40, në rrugën “Bardhyl”, ku një shtetas ende i paidentifikuar dyshohet nën kërcënimin e armës, ka vjedhur një shumë parash në një filial të dhënies së kredive dhe është larguar me shpejtësi.

NJOFTIMI:

Rreth orës 13:40, në rrugën “Bardhyl”, një shtetas ende i paidentifikuar dyshohet nën kërcënimin e armës, ka vjedhur një shumë parash në një filial të dhënies së kredive dhe është larguar me shpejtësi.Në të gjitha hyrje-daljet e Tiranës, janë ngritur pika kontrolli, si dhe janë shtuar sherbimet ku po behet krehja e zonës.Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, me qëllim  identifikimin e autorëve.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Grabitet filiali i një institucioni financiar privat në Tiranë

Grabitet filiali i një institucioni financiar privat në kryeqytet. Ngjarja ndodhi rreth orës 14:00 në zonën e Brrylit. Policia ndodhet...

Close