X

Grabitet filiali i një institucioni financiar privat në Tiranë


Grabitet filiali i një institucioni financiar privat në kryeqytet. Ngjarja ndodhi rreth orës 14:00 në zonën e Brrylit. Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, teksa nuk dihet ende shuma e grabitur.

Mësohet se autorët kanë kërcënuar punonjëset dhe kanë marrë një shumë parash.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
IGJEUM: Priten rreshje intensive për tre ditë, mund të ketë vërshime të lumenjve dhe rrëshqitje dherash

Instituti i Gjeoshkencave ka parashikuar se në tre ditët e ardhshme vendi do të përfshihet në kushte të paqëndrueshme, ku...

Close