X

Surprizë përrallore, emri i Taynas shfaqet në urën e Bosforit

Tayna po shijon prej disa ditësh pushimet në Stamboll.

Reperja shqiptare nuk ka nguruar të ndajë me fansat fotografi e video të shumta, teksa tregon se si po kalon në qytetin magjik.

Me videon e fundit, Tayna ka zbuluar se ka marrë edhe një surprizë përrallore.

Vihet re që emri i saj është shfaqur në urën e Bosforit, bashkë me disa fjalë për reperen.

“Sinonim i vajzave rebele, Tayna. Guximi për “çmenduri” Tayna”, ishin fjalët në urën e famshme.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Morena Taraku konfirmon bashkëpunimin me Feron, së shpejti këngë të re

Fero dhe Morena Taraku po vijnë me një bashkëpunim. Pak javë më parë, një koment që kjo e fundit bëri...

Close