X

Rudina Dembacaj i dedikon postimin e veçantë fëmijëve të Mark Frrokut

Moderatorja Rudina Dembacaj ka treguar shpesh herë se ka marrëdhënie shumë të mira me fëmijët e partnerit të saj, Mark Frroku.

Edhe mbrëmjen e sotme ka publikuar fotografi familjare duke treguar se është përpjekur shumë që ti mbajë larg syrit publik.

Në postimin në rrjetet sociale, nuk heziton të tregon se ndonjëherë janë më adoleshentë se fëmijët e Markut, Erta dhe Nardi, por e cilëson këtë gjë si të bukurën e familjeve.

“Marku, Viktoria dhe une nuk jemi asnje darke vetem… Erta dhe Nardi jane te pandare me ne, edhe pse une jam perpjekur shume ti mbaj larg syve te botes.

Jane te mrekullueshem dhe une rritem cdo dite krah tyre. Nganjehere me adoleshente se ata, por kjo eshte e bukura e familjeve, perfekte ne imperfeksion. Ju dua shume”, shkroi Dembacaj.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Shkuam për të kënduar, por përfunduam duke mbjellë pemë në Egjipt”, Redon Makashi tregon historinë e çuditshme

Këngëtari i njohur Redon Makashi ka folur për projektin e ri që ka sjellë së fundmi. Ai ka publikuar këngën...

Close