X

“No Time To Die”/ Filmi i James Bond shtyhet për në Tetor

“No Time To Die” është shtyrë përsëri dhe adhuruesit do të duhet të presin dhe gjashtë muaj për të parë filmin e fundit të James Bond.

Në faqen e internetit të filmit, thuhet se do të shfaqet në të gjithë botën në 8 Tetor.

Filmi ishte planifikuar më parë të dilte në 2 Prill pas vonesave të shumta për shkak të pandemisë. Filmi, i drejtuar nga Cary Joji Fukunaga, ishte planifikuar fillimisht për t’u shfaqur në Prill 2020, por u shty përsëri në nëntor para se të shtyhej sërish edhe një herë për në Prill 2021.

“No Time To Die” është filmi i 25-të në ekskluzivitetin e Bond dhe shënon paraqitjen e fundit të Daniel Craig si agjent i shërbimit sekret britanik 007.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
‘Çmenduri’ shqiptare, këngë polifonike për Erdoganin pas pritjes që i bëri Ramës (VIDEO)

Nga dje, këngëve isopolifonike i është shtuar edhe një këngë kushtuar presidentit turk. Grupi polifonik i Mallakastrës “Gjergj Aranitasi”, publikoi...

Close