X

Belsh/ Po luante me shokët, 9-vjeçari bie nga lartësia

Një fëmijë 9-vjeçar ka rënë nga lartësi në fshatin Fier të Belshit.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme, teksa fëmija po luante me shokët.

Ai është nisur me urgjencë për në Spitalin e Elbasanit për trajtim më të specializuar. Ende nuk ka detaje zyrtare për ngjarjen.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Pas takimit me kreun e KED, ambasadorja e SHBA: Tani është koha që Gjykata e Lartë të arrijë kuorumin dhe…

Ambasadorja amerikane në Tiranë Yuri Kim ka reaguar me një apel pas takimit me kreun e KED Ervin Pupe. Kim...

Close