X

Aksident me vdekje në Pukë, motori bie nga ura, humb jetën drejtuesi

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur këtë mbrëmje në fshatin Dedaj të Pukës.

Një motor është rrëzuar mbi një urë këmbësore, në kohën që ishte duke kaluar përroin dhe ka humbur jetën drejtuesi, shtetasi me iniciale L.M.

Menjëherë në vendngjarje ka mbërritur policia dhe shërbimi zjarrfikës.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
SPAK “godet” me çudinë e radhës, harron në burg për tetë ditë të ekstraduarin nga Gjermania

Pas rastit të arrestimit të dy komisionerëve të vdekur të Durrësit, Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar...

Close