X

Gold Ag publikon foton e veçantë me të birin dhe nënën

Gold Ag u bë baba për herë të parë më 28 Nëntor. Artisti kishte shprehur më parë dëshirën për të mirëpritur djalin e tij në këtë ditë të shënuar për shqiptarët.

Pas ardhjes në jetë të Guerilit, ai ka ndarë shpesh momente të veçanta me ndjekësit një rrjete sociale.

Së fundmi, Goldi ka publikuar një fotografi ku shfaqet krah të birit dhe nënës së tij. Më parë, këngëtari është shprehur se vetë është rritur pa baba por do të kujdeset që të birit të mos i mungojë asgjë.

“Zot faleminderit që na gëzove, Gueril ti m’bane babë e unë do të rris ashtu siç i ka hije një prindi, u rritsh pranë meje se mua m’ka munguar baba e ty mos të mungoftë asgjë në këtë jetë.Zoti im jepi shëndet, dije e le të jetë i hajrit për atdhe e fe ❤️ 30.11.2020”, ka shkruar artisti.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Duhet të jesh mirënjohës për njerëzit që të kanë ndihmuar”, Lei Kraja: Suksesi nuk arrihet vetëm

Mbrëmjen e djeshme në “E ardhmja është vajzë” në ABC, ishte e ftuar moderatorja e sportit Lei Kraja. Me çiltersinë...

Close