X

Linja perfekte dhe shumë “hot”, rikthehet Elvana Gjata

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Elvana Gjata ka publikuar disa foto, ku shfaqet shumë e nxehtë në një palestër.

Ajo nuk ka zbuluar shumë detaje, por nga fotot e ndara në rrjetet sociale kuptohet se do të rikthehet shumë shpejt me një projekt të ri.

Mendohet se kënga do të jetë ritmike dhe Elvana është duke punuar për koreografinë e saj.

Komentet e fansave janë të shumta të cilët mezi presin publikimin e këngës së radhës ose “hitit të radhës” siç shprehen ata.

Kujtojmë që kënga e fundit e publikuar nga artistja është “Me tana” një vit më parë, që u vlerësua me çmimin e dytë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa)

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Ronela Hajati i ka të qarta planet për dasmë, por kush është fatlumi

Ronela Hajati dhe Young Zerka u komentuan gjatë në media pasi i dhanë fund lidhjes së tyre disa vjeçare pak...

Close