X

Qytetari në Kosovë bën tatuazh fytyrën e Albin Kurtit

Një qytetar në Kosovë ka bërë një tatuazh në trupin e tij me fytyrën e liderit të Vetëvendosjes Albin Kurti dhe Hasan Prishtinës.

Në një fotografi të publikuar në rrjetet sociale, në tatuazhin e bërë në dorën e tij shkruhet “Dy liderë, një ideal”.

Kjo pasi që nga aktivistë e anëtarë të VV-së, Kurti shpesh është cilësuar si ‘Hasan Prishtina i ditëve të sotme’.

Ndërkohë Gazeta Express shkruan se shumë persona të tjerë kanë personalizuar automjetet e tyre duke i stampuar figurën e Kurtit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
VIDEO/ Ermal Fejzullahu: Të kisha dëgjuar babin nuk do të isha bërë kurrë këngëtar

Në emisionin “Qejfe qejfe kjo dynja”, së fundmi ishte i ftuar këngëtari Ermal Fejzullahu. Ndër të tjera, Emali tregoi se...

Close