X

Presidenti rus, Vladimir Putin zhytet në pishinën me ujë të ftohtë në minus 14 gradë celsius për të festuar….(VIDEO)

Presidenti rus, Vladimir Putin, u zhyt në ujërat e akullta të një pishine në formë kryqi për të festuar Epifaninë.

Televizioni shtetëror rus transmetoi videon, e cila tregon Putinin duke u zhytur në ujë dhe më pas duke zhytur kryqin e tij tre herë ndërsa termometri lexonte -14 gradë Celsius.

“Presidenti rus po ndjek traditën,” tha Dmitry Peshkov, një zëdhënës i Rusisë, ndërsa Rusia ndoqi shembullin.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Zbulohet kontrata e qeverisë me Pfizer, vetëm 30 mijë vaksina do të mbërrijnë në shkurt

Nga Valmora Gogo Kontrata e shumëpërfolur ndërmjet qeverisë shqiptare dhe korporatës farmaceutike “Pfizer” është siguruar ekskluzivisht nga “Gogo.al”. Lidhur mes...

Close