X

Meta: Me bitumin e Selenicës u ndërtuan rrugët e Shqipërisë dhe Europës, por rrugë për të nuk ka. Të ndërtohet menjëherë!

Presidenti i Republikës Ilir Meta kërkon të ndërtohet menjëherë rruga e Selenicës. Teksa publikon një foto parullë të vendosur në këtë zonë.

“Me bitumin e Selenicës u ndërtuan rrugët e Shqipërisë dhe Europës, por rrugë për të nuk ka. RRUGA E SELENICËS TË NDËRTOHET MENJËHERË! 🇦🇱”, shkruan Presidenti Meta.

Me bitumin e Selenicës u ndërtuan rrugët e Shqipërisë dhe Europës, por rrugë për të nuk ka.
RRUGA E SELENICËS TË NDËRTOHET MENJËHERË! 🇦🇱

Posted by Ilir Meta on Tuesday, January 19, 2021

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Stuhi e frikshme bore, 130 makina përfshihen në aksident në autostradë

Një stuhi e madhe dëbore ka goditur Japoninë veriore. Për pasojë ngricat kanë shkaktuar një aksident masiv në një autostradë....

Close