X

FOTOLAJM/ Mësuesi merr me vete drutë për të ngrohur nxënësit

Një foto sa një mijë fjalë, ky është imazhi i shpërndarë nëpër rrjetet sociale gjatë ditës së sotme i një mësuesi nga Mokra, i cili së bashku me çantën e punës ka marrë edhe drutë për të ndezur zjarrin në shkollë dhe për ngrohur nxënësit e shkollës në këto temperatura acari.

Fotoja ëshë shpërndarë në rrjetet sociale nga studiuesi Erald Kapri.

Postimi i plotë:

Shqipëria tjetër. Mesuesi Maliq Torra në fshatin Velçan të Mokrës niset tek nxënësit e tij, bashkë me drutë e zjarrit për të përballuar të ftohtin -12 gradë. Mirënjohje.

Shqipëria tjetër. Mesuesi Maliq Torra në fshatin Velçan të Mokrës niset tek nxënësit e tij, bashkë me drutë e zjarrit për të përballuar të ftohtin -12 gradë. Mirënjohje

Posted by Erald Kapri on Tuesday, January 19, 2021

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Dyshohet se kanosi me shufër metalike një person, arrestohet 28-vjeçari

Vihet në pranga 28-vjeçari nga Kamza me iniciale I.B. Policia njofton se arrestimi i tij u bë pasi në lagjen...

Close