X

Bie nga lartësia një punëtor në një pallat në ndërtim, dërgohet me urgjencë në spital

Një punëtor ka rënë nga lartësia e një pallati në ndërtim tek kompleksi “Kodra e Diellit”. Ngjarja ka ndodhur, rreth orës 13:40 të mesditës së sotme.

Sipas policisë punëtori 59-vjeçar me iniciale F. Ç., është dërguar menjëherë më spital ku ndodhet në kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor vijon për sqarimin e rrethanave të ngjarjeve.

“Më datë 19.01.2021, rreth orës 13:40, tek kompleksi “Kodra e Diellit”, në një pallat në ndërtim, duke punuar ka rënë nga lartësia punëtori shtetasi F. Ç., 59 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor vijon për sqarimin e rrethanave të ngjarjeve”, njofton policia.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Nga gara me dy lista të ndara te Basha kryeministër, Kryemadhi: S’ka shans që Rama të ëndërrojë koalicion me LSI-në

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi deklaroi nga Fieri për ‘News24’ se në zgjedhjet e 25 prillit bashkë me PD dhe...

Close