X

Digjet kati i dytë i banesës, ndërron jetë 42-vjeçari

Një 42-vjeçar ka humbur jetën për shkak se banesa e tij është përfshirë nga flakët.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Vërdovë në Pogradec, në orët e para të mëngjesit.

Grupi hetimor dhe shërbimet e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje, ku po punohet për të përcaktuar shkaqet e rënies së zjarrit dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Zhdukja e biznesmenit italian në Pukë, pritet ekzaminimi i eshtrave që u gjetën në makinën e djegur

Detaje të reja dalin në dritë nga zhdukja e biznesmenit italian Davide Pecorelli. Burime policore bënë me dije për gazetaren...

Close