X

VIDEO/ Sekuestrohen mbi 35 kg marijuanë në Igumencë, arrestohet shqiptari


Në kufirin greko-shqiptar janë sekuestruar  35 kg 880 gram marijuanë. MeDiat greke raportojnë se se sasia e drogës është kapur në Igumenicë, në një automjet që vinte nga kufiri i gjelbër.

Pas kontrollit të ushtruar në makinë, me ndihmën e qenit “Lussy”, policia zbuloi 35 pako me 35 kg 880 gram marijuanë.

Në pranga ka rënë një shqiptar, ndërsa në banesën e tij në Agia Varvara në Athinë, u gjetën dhe u sekuestrua një sasi e paidentifikuar kristali me peshë 103.6 gram dhe një peshore.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Vdiqën tragjikisht në Rrugën e Kombit/ Mediat zvicerane publikojnë fotot e katër viktimave

Katër anëtarë të familjes Avdijaj, por me qëndrim në Zvicër humbën jetën si pasojë e një aksidenti mbrëmjen e së...

Close