X

Vasili: Vetëm Edi Rama buzëqesh, Shqipëria vuan

Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili, ka ironizuar sloganin elektoral të kryeministrit Edi Rama, “Shqipëria buzëqesh”.

Vasili shprehet se çdo ditë qindra shqiptarë humbin jetën dhe i vetmi që buzëqesh është Edi Rama.

“Kryeministër i trashë! Ka vendosur parullën ” Shqipëria buzëqesh”. Çdo ditë shqiptarët humbin jetën nga Covid dhe qindra të tjerë infektohen çdo ditë. Dhe ky gdhë buzëqesh!”,- shkruan Vasili në një reagim në Facebook.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
IKD: NISMA ka dy kandidatë me vepra penale në tre vitet e fundit

Ehat Miftaraj nga Instituti i Kosovës për Drejtësi (IKD), ka deklaruar se në bazë të gjetjeve të institutit, Nisma Socialdemokrate,...

Close