X

U nda pas disa vitesh me Boatengun, bukuroshja italiane tallet me ish-bashkëshortin


Bukuroshja italiane Melisa Sata ka ironizuar ish-bashkëshortin e saj, futbollistin Kevin-Prins Boateng.

E ftuar në programin “Affari Tuoi-Viva gli sposi”, ish-velina dhe prezantuesja u shpreh e zhgënjyer nga martesa 4-vjeçare me ish-futbollistin e Milanit, Barcelonës dhe Fiorentinës.

“Faleminderit që më ftuat në vendin dhe momentin e duhur. Dikur njihja një futbollist që luante me Fiorentinën, por nuk solli shumë fat!”, u shpreh 34-vjeçare në programin kushtuar çifteve të sapormartuara për Boatengun.

Ata kanë qenë njëri prej çifteve më të ndjekura në Itali gjatë këtyre viteve.

Para pak kohësh, ata pranuan divorcin mes tyre, por asnjëherë nuk i bënë publike arsyet.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in SPORT
Bundesliga/ Lewandowski thyen rekordin e legjendës Gerd Muller

Një tjetër arritje e Robert Lewandowskit. “Lojtari i Vitit 2020 i FIFA-s” duket se nuk njeh kufij. Sot, në ndeshjen...

Close