X

Makina përplas për vdekje vajzën 10-vjeçare në Tiranë


Një ngjarje e rëndë është regjistruar mesditën e kësaj të diele në Tiranë, ku një vajzë 10 vjeçare ka gjetur vdekjen.

Policia sqaron se fëmija është aksidentuar nga një makinë në rrugën “Njazi Meka”.

Njoftimi:

Më datë 17.01.2021, rreth orës 12:30, në rrugën “Njazi Meka”, mjeti me drejtues A. G., ka aksidentuar ​ këmbësoren e mitur me iniciale A.P., 10 vjeçe, e cila si pasojë e plagëve të marra, ka ndërruar jetë në spital. Drejtuesi i mjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Nr.4, për veprime të metejshme.

Grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Ngricat shkaktojnë probleme në qarkun e Dibrës, mungesë energjie elektrike dhe uji të pijshëm

Banorët e Njësisë Administrative të Kalasë së Dodës prej një jave ankohen se mungon energjia elektrike dhe uji i pijshëm...

Close