X

Greqi, njëzet viktima dhe 510 raste të reja nga COVID-19 në 24 orët e fundit

Greqia ka regjistruar njëzet viktima dhe 510 raste të reja nga COVID-19 në 24 orët e fundit.

Vendi fqinj pritet të rihapet nga e hëna me disa masa lehtësuese për bizneset, teksa kjo e shtunë ka rezultuar me 100 raste më pak se dje.

Ndërkaq në spitale janë ende 323 të intubuar.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in BALLKAN, LAJME
Lista e Vetëvendosjes, këta janë kandidatët nga iniciativa e Vjosa Osmanit

Vjosa Osmani do jetë numër dy në listën e kandidatëve për deputetë të Lëvizjes Vetëvendosje për zgjedhjet e 14 shkurtit....

Close