X

Pochettino rezulton me COVID-19, mungon ndaj Angers

Mauricio Pochettino është infektuar me COVID-19. Lajmi u njoftua nga PSG, duke specifikuar se ish-trajneri i Tottenhamit është në izolim dhe se ai do të ndjekë indikacionet e dhëna nga protokolli shëndetësor. Ai nuk do të jetë në stol të shtunën kundër Angers.

Argjentinasi mori drejtimin e parizienëve pas shkarkimit të gjermanit Tuchel 24 dhjetorin e kaluar. Edhe pse ka shumë pak kohë në krye të kampionëve Ligue 1, ai fitoi trofenë e tij të parë në Francë, Superkupën, kundër Olimpique Marseille.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in SPORT
Vllaznia hakmerret ndaj Kukësit, Teuta merr fitoren e parë në “Niko Dovana”

Vllaznia mori hak ndaj Kukësit për humbjen e fazës së parë, duke triumfuar 0-1 në “Elbasan Arena” në përballjen më...

Close