X

Basha i përgjigjet Ramës: ‘Tirja’ i qeverisë e ka mendjen të gajaset në Twitter, asgjë nuk ia mbulon dot dështimet

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha i është kundërpërgjigjur kryeminisrtit Edi Rama pas ironive të këtij të fundit. Përmes një postimi në ‘Twitter’ lideri demokrat thekson se Rama nuk i mbulon dot dështimet e ‘Tires së qeverisë’.

REAGIMI I BASHES

Mijëra familje shqiptare po vuajnë nga përmbytjet, ngrica, pandemia dhe kriza ekonomike, ndërsa Tirja i qeverisë e ka mendjen të gajaset në Tëitter. Asgjë nuk i mbulon dot dështimet e Tires së qeverisë, as skandalin e darkës luksoze në Dubai, as shumëfishimin e pasurisë së tyre.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Dita e Përkujtimit të Gjenocidit ndaj shqiptarëve në Kosovë, Meta: Gjaku dhe sakrificat e Martirëve dhe Heronjve të kombit nuk do të harrohen kurrë

Presidenti Ilir Meta ka përkujtuar sot përmes një postimi në rrjetet sociale, Ditën e Përkujtimit të Gjenocidit ndaj Shqiptarëve në...

Close