X

Operacion në Athinë, arrestohet shqiptari me tre grekët, iu gjetën drogë, para dhe pistoletë

Një shqiptar është arrestuar gjatë një operacioni antidrogë në Athinë në Greqi. Gjatë kontrollit në dy banesa janë gjetur një sërë sendesh të paligjshme si 33.124 kg kanabis, kokainë, grusht hekuri metalik, makina, pistoletë dhe 5 celularë.

Bashkë me shqiptarin 26-vjeçar janë arrestuar dhe 3 grekë, më të vjetër në moshë, kurse Policia e Athinës kontrollin e ushtroi në dy lagje, Pire dhe Keratsini.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Shkelën masat anti-Covid, gjobiten 923 qytetarë gjatë 48 orëve të fundit

Gjatë 48 orëve të fundit në kuadër të masave kufizuese ndaj Covid 19 policia ka gjobitur 923 qytetarë. Sipas policisë...

Close