X

Aksident i rëndë në Tiranë, makinat bëhen copë tek ambasada italiane

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë pranë ambasadës italiane në Tiranë. Nga të dhënat paraprake mësohet se janë përplasur fortë dy makina duke pësuar dëme të mëdha materiale.

Aksidenti sapo ka ndodhur dhe dyshohet se ka edhe të lënduar.

Përplasja ka qenë e fortë dhe dy makinat kanë shkaktuar dëme të konsiderueshme materiale në rrugë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
“Alo policia, këtu fshihet drogë dhe armë”: Si u kap 17-vjeçari nga Laçi

Policia e Kurbinit ka arrestuar një 17 vjeçar, të cilit iu kap një sasi lëndë narkotike, armë zjarri si edhe...

Close