X

Debaton me familjarët, djali i vë zjarrin shtëpisë. Asfiksohen disa persona

Një i ri i ka vënë zjarrin shtëpisë pas debatit që ka pasur me familjarët. Ngjarja ka ndodhur në qytetin e Elbasanit.

Nga flakët kanë mbetur të asfiksuar dhe me plage disa nga familjarët, të cilët po transportohen drejt spitalit te Elbasanit.

Policia ka mundur të ndërhyjë në kohë duke shoqëruar në komisariat djalin.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
“Monika duhet çuar në Prokurori për shpifje!”, LSI reagon pas deklaratës së Veliaj: Flet për Tiranën e “kuruar” me photoshop

Pas deklaratës së kryetarit të Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj se Monika Kryemadhi duhet të paditej në prokurori për shpifje,...

Close