X

Ylli Rakipi Te Paekspozuarit ne News24 Hashash dhe Piramida 17 nentor, 2016


* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in EMISIONE
Ylli Rakipi “Te Paekspozuarit” ne News24 – Emisioni “Trump dhe Shqiperia” – 10 nentor 2016

Close