X

“Të Paekspozuarit” nga Ylli Rakipi në News24 “SOROS DHE SHQIPËRIA” 19 janar 2017


* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in EMISIONE
“Të Paekspozuarit” “Të Ndëshkuarit”, flasin Dashamir Tahiri dhe Shkëlqim Selami

Close