X

“Të Paekspozuarit” nga Ylli Rakipi në News24 “Skënderbej“, sheshi ideologjik dhe i korrupsionit


* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in EMISIONE
“Të Paekspozuarit” nga Ylli Rakipi në News24. “PD, e hapur dhe e mbyllur”. 15 dhjetor 2016

Close