X

“Të Paekspozuarit” nga Ylli Rakipi në News24 “PROTESTA, – RIKTHIMI I BERISHËS” 16 shkurt 2017


* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in EMISIONE
“Të Paekspozuarit” nga Ylli Rakipi në News24, Pjesa e 2 të, “DREJTËSIA, DHE PESHQIT E MËDHENJ”

Close