X

“Të Paekspozuarit” nga Ylli Rakipi në News24. “Komunistët e rinj”. 24 nëntor 2016


* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in EMISIONE
Ylli Rakipi Te Paekspozuarit ne News24 Hashash dhe Piramida 17 nentor, 2016

Close