X

“Nuk i shpëtova dot”, moderatorja shqiptare infektohet me Covid-19


Fiori Dardha ka rezultuar pozitive me koronavirus. Lajmin e ka bërë me dije vetë moderatorja përmes një postimi në rrjete sociale, ku shprehet se pavarësisht se ka treguar shumë kujdes, virusit nuk i shpëtoi dot.

“Për dreq, më gjeti edhe mua! Ndonëse kam treguar një kujdes të jashtëzakonshëm dhe prej muajit Mars, (thuajse) kam jetuar me maskë, covidit nuk i shpëtova dot!”, shkruan ndër të tjera moderatorja.

Më tej, moderatorja uron shërim sa më të shpejtë për të gjithë njerëzit që po përballen me Covid-19 ndërsa thotë se me kujdesin, përkushtimin e mjekëve dhe ndihmën e Zotit, do t’ja dalim.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FIORI DARDHA (@fioridardha)

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in Magazine
Reshje shiu të herëpashershme, si do të ndryshojnë temperaturat sot

Ditën e premte moti parashikohet i vranët deri në mesditë dhe më tej intervale kthjellimi. Reshjet e shiut parashikohen të...

Close