X

Vritet me armë zjarri 43-vjeçari në Shkodër

Një ngjarje e rëndë ka tronditur mesditën e sotme Shkodrën ku është vrarë me armë zjarri një 43-vjeçar.

Raportohet se ngjarja ka ndodhur në Dajç, ku është qëlluar me armë zjarri duke gjetur për pasojë vdekjen shtetasi me inicialet R.Z.

Drejt vendit të ngjarjes është nisur policia që ka ngritur disa pika kontrolli në hyrje dhe dalje të qytetit.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Vjosa Osmani uron Metën: 28 Nëntori ditë krenarie!

Presidentja në detyrë e Kosovës, njëherësh kryetare e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani, nëpërmjet një letre ka uruar Presidentin e...

Close