X

EMRI/ Gjendet i vdekur në banesë një person në Rrogozhinë

Mbrëmjen e sotme, një person është gjetur i vdekur në banesën e tij në fshatin Gosë të Rrogozhinës.

Sipas informacioneve, trupi i pajetë është dërguar drejt morgut të Durrësit, ku pritet të bëhet autopsia për të gjetur shkaqet e vdekjes.

Identiteti i viktimës është Hizer Abazi dhe njihet nga banorët e fshatit, si një person i cili ka pasur probleme me alkoolin dhe bënte një jetë të vetmuar, pas divorcit me gruan.

Dyshohet se personi në fjalë të ketë ndërruar jetë përpara 3 ose 4 ditësh.

Burime bëjnë me dije se banorët e lagjes kanë njoftuar policinë pasi nuk e kanë parë të dalë nga banesa prej disa ditësh, si dhe për shkak të erës së rëndë që vinte rreth saj.

Policia e ka gjetur të pajetë të ndjerin ulur mbi një karrige.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Meta vlerëson poetin Lefter Çipa: Burim frymëzimi i përjetshëm i bukurisë së jetës

Presidenti Ilir Meta ka vlerësuar me çmimin “Nder i Kombit” poetin e shquar Lefter Çipa. Meta thotë se e ka...

Close