X

I dogjën makinën me benzinë/ Dëshmia e shefit të paraburgimit: Nuk kam dijeni kush mund ta ketë bërë. Ja pista ku po hetohet


Mbrëmjen e djeshme shefit të policisë së paraburgimit në Vlorë iu dogj automjeti i tij nga dy persona ende të paindentifikuar.

Shefi Feim Alisinani ka deklaruar në polici se nuk është në dijeni se kush mund t’ia ketë djegur makinën. Ai ka thënë se nuk ka konflikte apo problematika të tjera.

Pista kryesore ku po heton policia për djegien e makinës së shefit të paraburgimit në Vlorë është ajo për shkak të detyrës.

Lexo edhe:

Momenti kur autorët i vënë flakën makinës se shefit të Paraburgimit në Vlorë

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
Bënte kërdinë duke vjedhur banesat/ Në pranga 23-vjeçari, arrestohet edhe një 18-vjeçar që akuzohet për…

Një shtetas ka përfunduar në prangat e policisë dhe një tjetër është proceduar në gjendje të lirë në Shkodër, qytet...

Close