X

“Hera e parë në jetën time”, Tayna shfaqet si asnjëherë tjetër në foto


Tayna është në një ndër reperet më të pëlqyera të momentit dhe nuk kalon asnjëherë pa u vënë re. E njëjta gjë ndodh edhe me postimet e saj, të cilat kthehen menjëherë në lajme.

Së fundmi, Tayna i ka surprizuar të gjithë me foton e fundit të postuar në Instastory, ku shfaqet ndryshe nga herët e tjera.

Edhe pse jo provokuese, reperja këtë herë është komentuar pasi ka veshur një golf.

“Hera e parë në jetën time me rrollk… ja kom nis me përparu. E ky gjest as vet s’e di pse”, ka shkruar ajo përmbi foto.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Arilena Ara dhe Alban Skënderaj së shpejti me një bashkëpunim

Alban Skënderaj dhe Arilena Ara po vijnë me një bashkëpunim. Dy artistët kanë bashkuar forcat për një duet, për të...

Close