X

FOTO/ Ledri Vula tregon sërish se është një djalë për shtëpi


Ledri Vula pritet të bëhet baba së shpejti. Ndërsa po pret këtë ndryshim të madh në jetën e tij, reperi ka dëshmuar sërish se është një djalë për shtëpi. Së fundmi, Ledri ka publikuar një fotografi në rrjete sociale, ku shihet duke hekurosur dhe ndërkohë po lan dhe dhëmbët.

“Djalë për shtëpi”, ka shkruar reperi krahas fotos. Duket se Sara qenka shumë me fat që ka gjetur jo vetëm një baba të përkushtuar deri në detaje, por gjithashtu dhe një bashkëshort për shtëpi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Kujtojmë që pak ditë më parë, Sara vuri në lojë Ledrin, duke supozuar se ka ardhur koha për të lindur. Në videon e shpërndarë në rrjete sociale, shihet reperi që sillet rreth e rrotull dhe nuk di sesi të veprojë vetëm i shprehte Sarës dashurinë përmes fjalëve më të ëmbla.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
“Erdhe si bekim në jetën time”, Adrola Dushi i dedikon fjalët prekëse mikut të saj më të ngushtë

Dita e sotme është e veçantë për modelen shumë të pëlqyer Adrola Dushi. Djali i saj, Troi, ka ditëlindjen dhe...

Close