X

Ersekë/ Rezultojnë pozitivë me COVID-19 shoferi i ambulancës dhe infermierja


Dy persona kanë rezultuar pozitivë me COVID-19 prej stafit të spitalit të Ersekës.

Të infektuar jana shoferi i ambulancës dhe infermierja, shkruan Balkanweb.

Pjesa tjetër e stafit nuk janë infektuar dhe puna vijon me zbatimin e protokollit të sigurisë.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, FLASH, LAJME
“Gjykata Speciale dhe mandati i saj do të varen nga Këshilli i Bashkimit Europian”! DW: Si u rrëzua amendamenti i Hashim Thaçit

Mandati i Dhomave të Specializuara, apo siҫ njihet në opinion Gjykata Speciale do të zgjasë deri në njoftimin e Këshillit...

Close