X

Aksident i trefishtë në Elbasan, dy të lënduar

Tre automjete janë përfshirë në një aksident në aksin Elbasan-Ish Metalurgji. Si pasojë e aksidentit janë dëmtuar rëndë automjetet, ndërkohë që dy persona kanë mbetur të lënduar.

Mësohet se nga aksidenti në fjalë është bllokuar njëra korsi e rrugës.

Deri më tani nuk dihen shkaqet e aksidentit në fjalë, ndërkohë që policia po heton.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Situatë dramatike në Itali, 28.352 të prekur me COVID dhe 827 të vdekur në 24 orë

Italia vijon të përballet me shifra të larta të të prekurve me COVID-19, ku gjatë 24 orëve të fundit janë...

Close