X

FOTOT/Oriola Marashin nuk e kemi parë kurrë si sot


Modelja seksi, Oriola Marashi vazhdon të tërheq vëmendjen e të gjithëve me fotot që publikon, duke u kthyer në kryefjalën e mediave rozë.

E njëjta gjë ka ndodhur edhe me pozat e saj të fundit, teksa pozon me një veshje krejtësisht transparente.

Këtë radhë Oriola ka ardhur në ‘versionin’ engjëll, ndryshe nga herët e tjera tepër provokuese.

Ndërkohë komentet kanë qenë të shumta, ku shumë ndjekës në Instagram e kanë komplimentuar për format e saj perfekte.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi)

Kujtojmë që prej disa kohësh modelja është në lidhje dashurie me futbollistin Eros Grezda.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Një romantik si Fisniku, nuk i kursen dhuratat luksoze për Fjolla Morinën

Fjolla Morina dhe Fisnik Syla kanë qenë në qendër të vëmendjes së mediave pasi bënë publike romancën e tyre. Biznesmeni...

Close