X

Dy vëllezër dhunojnë njëri-tjetrin për pronën në Fier, arrestohen nga policia

Një sherr i nisur për motive pronësie ka degjeneruar në përdorimin e sendeve të forta mes dy vëllezërve në Peshtan Bregas, Fier.

Policia e Fierit bën me dije se i ka arrestuar të dy vëllezërit, përkatësisht 59 vjeç dhe 61 vjeç.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Fier, arrestuan në flagrancë shtetasit J. H., 59 vjeç dhe S. H., 61 vjeç, (vëllezër), banues në Peshtan Bregas, Fier, pasi për motive pronësie kanë goditur njëri tjetrin me sende të forta.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Fier për veprën penale “Dhunë në familje”.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in AKTUALITET, LAJME
Kërkohej në Itali për organizatë kriminale dhe drogë, arrestohet 30-vjeçari në Vlorë

Arrestohet nga Policia një 30-vjeçar në kërkim ndërkombëtar, me qëllim ekstradimi drejt Italisë. Operacioni u zhvillua nga DVP Vlorë, në...

Close