X

Rekordi për nominimet Grammy, Basha uron Dua Lipën: Je krenaria jonë, gjithë Shqipëria është me ty!

Kreu i PD, Lulzim Basha ka uruar Dua Lipën për rekordin që ka thyer këngëtarja shqiptare duke u nominuar për 6 çmime Grammy.
Basha me një mesazh të përcjellë në Facebook

STATUSI NGA LULZIM BASHA

Urime divës shqiptare @dualipa për 6 nominimet #Grammy, përfshirë Albumin e vitit dhe Këngën e vitit! Je krenaria jonë, gjithë Shqipëria është me ty!

Urime divës shqiptare @dualipa për 6 nominimet #Grammy, përfshirë Albumin e vitit dhe Këngën e vitit! Je krenaria jonë, gjithë Shqipëria është me ty! shorturl.at/sIX47

Posted by Lulzim Basha on Wednesday, November 25, 2020

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, Magazine
Konfirmohen 704 raste të reja me Covid-19 në Kosovë, ndërrojnë jetë nëntë pacientë

Kosova vazhdon të shënojë shifra të larta të viktimave dhe rastesh të reja me Covid-19. Nëntë persona kanë vdekur si...

Close