X

Manastirliu shpjegon vendimin/ Nga data 1 dhjetor, mësimi do të zhvillohet i alternuar, online dhe në klasë


* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in VIDEO
Edi Rama mesazh indirekt prokurorisë: Akuzat e opozitës janë lemeri politike, por ju e dini vetë, nuk ju pengojmë…

Close