X

Basha akuza qeverisë: Në mes të pandemisë ka braktisur Shkodrën


* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in VIDEO
Manastirliu shpjegon vendimin/ Nga data 1 dhjetor, mësimi do të zhvillohet i alternuar, online dhe në klasë

Close