X

Pasi konfirmoi zyrtarisht ndarjen, zbuloni kë zgjedh Zerka mes Ronelës dhe Samantës


Çifti i shumëpërfolur, Ronela dhe Zerka nuk janë më bashkë dhe këtë e ka konfirmuar vetë këngëtari.

Zerka tregoi se i ka fshirë të gjitha bisedat me Ronelën dhe madje edhe numrin.

Ndërkohë pak ditë më pas në intervistën e dhënë për “After Party”, në një prej pyetjeve, Zerka është vendosur përballë zgjedhjes mes Ronelës dhe Samantës.

“Rihannën”, u përgjigj Zerka, i cili pak kohë më parë u përfshi në sherrin e dy ish-mikeshave, Ronelës e Samantës.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
Një talent i lindur, Fifi poston foton e rrallë nga fëmijëria

Fifi është padyshim një ndër personazhet më të dashur të showbizzit shqiptar. Këngëtarja ka arritur një sukses të jashtëzakonshëm në...

Close