X

Myrto Uzuni shënon ndaj Juventusit! Sulmuesi shqiptar ‘drithëron’ bardhezinjtë në Torino


Sumuesi shqiptar, Myrto Uzuni i ka shënuar në Champions League Juventusit.

Beratasi ka përfituar nga një kundërsulm duke kaluar Cuadrado-n në dylyftim për ta shtyrë topin prapa shpinës së Sczezny.

Ferencvaros ka kaluar në avantazh i pari në Torino ndaj Juventusit në sfidën e vlefshme për grupet e Champions League, por Cristiano Ronaldo barazoi në minutën e 35-të duke vendosur balancat.

 

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LAJME, SPORT
Disiplina tallet me arbitrat dhe futbollin, vendimi i fundit është absurd

Komisioni i Disiplinës është mbledhur ditën e sotme dhe ka marrë disa vendime për shkeljet e hasura në ndeshjet e...

Close