X

Me videon nga palestra, Tayna tregon linjat …


Reperja e njohur, Tayna është gjithmonë pranë fansave të saj me postimet në rrjetet sociale.

Së fundmi, ajo ka ndarë në ‘Instagram’ një video nga palestra ku shfaqet duke u ushtruar.

Ajo çka bie në sy janë format e saj trupore, që duken tepër seksi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tayna (@tayna)

Kujtojmë që projekti i fundit i Taynës është kënga ‘Qe Qe’, që deri më tani në YouTube ka arritur 18 milion klikime.

* Për më shume bashkohuni në grupin tonë: https://www.facebook.com/groups/tpz.al/
More in LIFESTYLE
FOTO/ Adrola Dushi pozon topless dhe i la të gjithë “gojëhapur”

Adrola Dushi është një nga modelet më të suksesshme shqiptare dhe kjo gjë tashmë është e konfirmuar. Ajo është shpërngulur...

Close